czwartek, 15 maja 2014

Pytanie do instruktora - nowy projekt.

Noble Lashes ruszyło z kolejnym projektem - Pytanie do instruktora. Jest to ciąg nagrań wideo, gdzie nasze instruktorki dzielą się ułamkiem swojej wiedzy, odpowiadając na najczęstsze pytania.

Oczywiście, instruktor odpowie na podstawowe pytania, nie zdradzi natomiast wam wszystkich tajników. Bo domyślacie się, że wtedy nikt by nie chciał korzystać ze szkoleń. A każda instruktorka jest skarbnicą różnych tricków. Nie traktujcie więc filmiki jako instruktaż szkoleniowy, wasze upodobania, sposoby pracy mogą się różnić od naszych preferencji. Każdy ma swój niepowtarzalny styl, dlatego polecam obejrzeć filmiki z perspektywy waszego własnego doświadczenia. Myślę, że każdy znajdzie w nich coś ciekawego, nowego :) 
Pewnie nie raz się uśmiechniecie, kiedy będziecie oglądali filmiki ze mną. Ze względu na wymowę niektóre miejsca są komiczne :D nie były zamierzone, jestem ciekawa waszych sugestii :) życzę dużo uśmiechów i zapraszam do oglądania:10 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Iwona, liczę, że z tobą też obejrzę odcinki :)

   Usuń
 2. Projekt jest REWELACYJNYM pomysłem. Wreszcie fachowa wiedza, konkretne odpowiedzi, a nie mydlenie oczu :)

  Troszkę za szybko mówisz (stres? :P) ale uwielbiam Twój akcent <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. taaak, zauważyłam, gdy zobaczyłam już gotowy filmik. gdy siedziałam przed kamerą, to taki monolog do obiektywu wydawał się wolny, chciałam jak najlepiej :)

   Usuń
 3. Świetne jesteście dziewczyny!! a pani Ala trajkocze tak szybko,że nie nadążam ;).Akcent nie jest zły,bardzo dobrze mówi pani po polsku.
  Marzena

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, Marzena :) ja nagrałam kilka odcinków za jednym razem, ale już przy następnych obiecuję poprawę, będę wolniej mówiła, to i wymowa powinna być lepsza :) "otwierają oka" :D lol

   Usuń
 4. Pani Borkowska świetnie sobie radzi przed kamerą

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, i świetnie wygląda kolorystycznie!

   Usuń
 5. Bardzo ciekawe i pouczające. Bardzo bardzo dziękuję za poświęcenie wszystkim dziewczynom, przydaje się ta wiedza. Jedna rzecz mnie jednak zastanawia. Jeden z filmów dotyczący sterylizacji. Czy rzeczywiście należy sterylizować pęsety? Z tego co wiem należy sterylizować narzędzia przerywające ciągłość tkanki. Pęsetki według mnie należy jedynie dobrze wydezynfekować w wanience np. w seku? Co myślicie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) ja wolę, by stylistka pracowała przy moich oczach sterylnymi pęsetami :D

   Usuń