Remówer w kremie Posh Lashes

Remówery w kremie uważam za świetny produkt pod warunkiem, że są skuteczne a ich konsystencja pozwala na wygodne i dokładne rozprowadzenie na rzęsach. I do takich niewątpliwie zaliczam kremowy remówer Posh Lashes.


Remówer postanowiłam sprawdzić do zdjęcia pozostałości aplikacji.


Remówer Posh Lashes ma estetyczne opakowanie, słoik wygodnie leży w dłoni, sam produkt wygodnie się nabiera na aplikator i łatwo się rozprowadza na rzęsach. Remówer kremowy aplikuję tak samo jak remówer żelowy.


Bardzo cenię produkty, które są dobrze opisane i uważam, że umieszczenie składu na etykiecie kosmetyku jest jak najbardziej profesjonalne. Widzimy też oznaczenie, że termin przydatności wynosi 12 miesięcy po otwarciu. Za te drobne szczegóły, a przede wszystkim za skuteczność mogę zaliczyć remówer w kremie Posh Lashes do moich ulubionych remówerów.Po naniesieniu remówera na jedno i drugie oko odczekałam może z 2-3 minuty i zaczęłam usuwać sztuczne rzęsy. Jak na remówer kremowy działa bardzo szybko, rzęsy sztucznie wygodnie się zsuwały z rzęs naturalnych, nie niszcząc ich struktury, nie sprawiając żadnego dyskomfortu dla klientki. Oczywiście, należy pamiętać, że jeżeli zapomnimy o ostrożności i remówer trafi do oka, to szczypie, choć moim zdaniem ten remówer szczypie dużo łagodniej, niż remówer żelowy.Podsumujmy. Remówier Posh Lashes w kremie 5ml, ok. 16zł.