Przedłużanie rzęs. Jak się przygotować do mistrzostw Polski 2016?


Jeżeli zajmujesz się przedłużaniem rzęs, to wcześniej lub później nadchodzi ta chwila, kiedy zadowolona klientka patrząc w lustro mówi: "mistrzowskie rzęsy". Każdy z nas się rozwija i robi coraz ładniejsze aplikacje. Warto iść dalej i spróbować swoich sił na prawdziwych mistrzostwach.
Już nie pamiętam, ile razy brałam udział w mistrzostwach :) ale nie zawsze zajmowałam pierwsze miejsce, i na pewno nie zawsze stawałam na podium. Doskonale rozumiem, co oznacza cała tęcza emocji, towarzysząca uczestnikom podczas mistrzostw. Ja też wątpiłam w siebie, też miałam tremę, trzęsły mi się ręce i kolana, pociły się dłonie, kołatało serce, rwały się rękawiczki, modelka wstawała do łazienki w trakcie mistrzostw, modelka nie przychodziła na mistrzostwa, zapomniałam pęsety i rzęs, klej nie chciał kleić. I za każdy razem coś się działo... Miałam wiele przygód, związanych z mistrzostwami. Najważniejsze - spotykałam niesamowitych osób, przeżyłam niezapomniane chwile. I nie chodzi mi o te, kiedy staje się na podium z pucharem za pierwsze miejsce. Choć te, niewątpliwie, też są wspaniałe. W roku 2015 zdobyłam tytuł Mistrzyni Polski i jako zwycięzca zostałam wysłana na Mistrzostwa Świata do Monachium, gdzie też zdobyłam 1 miejsce. Dziś wam opowiem, jak się przygotować do tych mistrzostw.
A więc po kolei.
Wchodzimy na stronę jesiennej edycji targów Beauty Forum w dział mistrzostw przedłużania rzęs.

Najważniejsze! widzimy, że zgłoszenia są przyjmowane do 19 sierpnia - więc macie jeszcze czas, ale czasu nie jest dużo.
Idziemy dalej: widzimy, jaki będzie skład jurorów. Dla tych, co lubią czytać można zobaczyć też wywiad ze mną, który ukazał się w ubiegłym roku w jednym z numerów Beauty Forum.

Jesteśmy już na stronie rejestracji. Rejestracja jest bezpłatna. Spośród wszystkich zarejestrowanych osób tylko 10 uczestników weźmie udział w mistrzostwach, i tylko jedna z tych osób pojedzie do Monachium reprezentować Polskę. Ale na pewno nie pojedzie tam ten, kto się nie zarejestruje, więc warto zacząć od tego malutkiego kroku. 
Co zrobić by się zarejestrować:
  1. Wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie wydarzenia.
  2. Wysłać wywołane zdjęcia jednej aplikacji na adres: Health and Beauty Media Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 9/10, 02-954 Warszawa z dopiskiem "Mistrzostwa Przedłużania Rzęs". Zdjęcia muszą być ostre. Format zdjęć minimum A5. Ale tez nie ma co szaleć, uważam że właśnie A5 w zupełności wystarczy, jeżeli będą ostre. Przykład jak zrobić zdjęcia znajdziecie również na stronie wydarzenia. Przykładowe zdjęcia były zrobione wiele lat temu, więc proszę nie sugerować się wyglądem rzęs, lecz pamiętać o tym, jaki jest temat i zadbać, by wasza stylizacja wyglądała jak najbardziej naturalnie. 
  3. Wysłać skan (lub zdjęcie) certyfikatu na adres: kamila.jadwicka@health-and-beauty.com.pl
Zgłoszenie wysłane. Teraz tylko cierpliwie czekać i trzymać kciuki. 10 uczestników zostanie powiadomionych drogą mailową bądź telefonicznie. Te osoby muszą opłacić wpisowe w wysokości 100zł i dostaną szczegółowy regulamin na maila, o tym napiszę trochę później. 

Warto uważnie przeczytać temat. Temat przewodni - to jest to, co ma odzwierciedlać wasza praca. Temat Polskich Mistrzostw Przedłużania Rzęs: Natural Dream Lashes. Oznacza to, że wasza stylizacja rzęs ma wyglądać bardzo naturalnie. Nie polecam zatem stosowania długich, grubych, zbyt podwiniętych rzęs. Nie można używać rzęs kolorowych, a więc nie polecam używania rzęs brązowych, by przypadkiem nie dostać dyskwalifikacji. Choć ja osobiście rzęsy brązowe uwielbiam. Jest jednak regulamin i trzeba go przestrzegać.
 
Miejsce i data: 24 września 2016 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska na ul. Marsa 56 C w Warszawie, podczas targów BEAUTY FORUM & SPA.

Powodzenia!