poniedziałek, 20 maja 2013

Noble Lashes w TV :)

Jak już wiecie, jestem instruktorką Noble Lashes - jednej z najlepszych firm rzęsowych. Firmę prowadzą mężczyźni, ale znają się na rzeczy lepiej, niż niektóre kobiety ;) i świetnie się z nimi współpracuje. Paweł i Karol są niesamowici, możecie sami w tym się przekonać, oglądając ubiegłoroczny wywiad w TVN. W wywiadzie wzięła też udział Kasia Borkowska - moja instruktorka, koleżanka i bardzo zdolna stylistka rzęs:


W ubiegłym tygodniu Noble Lashes zostali zaproszeni na kolejny wywiad. Tym razem był to wywiad na żywo w poznańskiej telewizji ONTV :)W drugiej części wywiadu razem z Kasią odpowiadałyśmy na pytania prowadzącej. Byłyśmy po długiej podróży, bo jechałyśmy kilka godzin z Warszawy do Poznania. Bardzo liczyłyśmy na pomoc wizażystki, ale owej nie było, dlatego na naszych buziach widać zmęczenie :) Bardzo się stresowałyśmy, bo to był nasz pierwszy wywiad na żywo.

I po około 10 minutach stresu nie pamiętałyśmy już, co mówiłyśmy. Czekała na nas znów dłuuuga droga do domu. Dopiero po obejrzeniu nagrania stwierdziłyśmy, że nasze odpowiedzi nawet były sensowne :)

Dziękuję bardzo za zaproszenie telewizji ONTV, prowadzącej i pozostałej ekipie, którzy bardzo sympatycznie i miło nami się zaopiekowali. Dziękuję Noble Lashes i Kasi Borkowskiej za towarzystwo, wsparcie i za możliwość pracy w  zespole z tak wspaniałymi ludźmi! Osobne podziękowanie dla męża Kasi, który przyjął na siebie rolę kierowcy i zadbał o nasz komfort i bezpieczeństwo podczas podróży.

2 komentarze:

  1. Gratuluję! Ja tam nie widzę zmęczenia, a Wasze wypowiedzi są bardzo sensowne:) Spontanicznie, naturalnie, bez zbędnego nadęcia :) Super!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. dziękuję, Kasiu :) jesteś taka miła :)

      Usuń