sobota, 9 lutego 2013

Wyniki konkursu New Year's Eyelash Fantasy


Konkurs "Magia Sylwestrowych Rzęs" jest rozstrzygnięty!
Jurorzy nie mieli łatwej decyzji, ponieważ do konkursu zgłoszono aż 32 prace. W każdej pracy się czuło sylwestrowe szaleństwo, widać było, ile stylistki włożyły serca i staranności. Szkoda, że trzeba było wybrać tylko 3 prace, że na każde miejsce można było wybrać tylko jedną pracę. Dziękuję wszystkim dziewczynom za zaangażowanie, piękne prace, podjęcie wyzwania. Jesteście niesamowite!

Pierwsze miejsce zdobyła aplikacja metodą 1:1, drugie i trzecie - aplikacje objętościowe.

Pracę, która zdobyła 1 miejsce możecie zobaczyć na blogu śmiesznej. Jeżeli zachwyca was piękno i perfekcjonizm, to polecam dołączyć do obserwatorów bloga tej młodej, ale uzdolnionej stylistki.

Praca, która zdobyła 2 miejsce jest najpiękniejszą stylizacją z użyciem rzęs kolorowych. Można ją obejrzeć na fb Agi.

3 miejsce otrzymała praca malutkiejpumci  pracę można obejrzeć na blogu autorki. Zobaczcie też, jaki śliczny otrzymała puchar! :) i jaki gęsty wachlarz rzęs :)

Jeżeli chcecie obejrzeć wszystkie prace, to zapraszam do zajrzenia ich na funpage'u Noble Lashes: 

4 komentarze:

 1. też chciałam brać udział, ba nawet zrobiłam prace, ale regulamin przeczytałam za późno, i zrobiłam kilka rzeczy nie tak ;/

  OdpowiedzUsuń
 2. Matleena - przypuszczam, że wiele dziewczyn nie doczytało regulaminu przez co naprawdę świetne prace straciły swoją szansę.
  Alu- Bardzo Dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. moja prace mozna zobaczyc rowniez na moim blogu http://nigricant-nails.blogspot.com/2013/02/iii-miejsce-w-konkursie-new-years.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, edytuję post i udostępniam :)

   Usuń