środa, 30 lipca 2014

Pierwsze czasopismo dla stylistów rzęs :)

Od 3 lipca 2014 roku w Polsce można kupić pierwsze czasopismo dla stylistów rzęs. Gazeta nazywa się Lash Me! i kosztuje 15zł.

 Pierwszy numer stworzyłyśmy z Kasią same, bez sponsorów i profesjonalistów, dlatego możecie zauważyć niedoskonałości w pierwszym wydaniu pisma. Chcę bardzo serdecznie podziękować wszystkim, kto się odważył dać nam rady i wskazówki, dzięki wam poprawiamy jakość zdjęć, mamy też osobę do redagowania tekstów, szczególną uwagę zwracamy tym razem na czcionkę, zawzięcie pracujemy nad artykułami do październikowego Lash Me!. Pierwszy numer wydałyśmy na próbę, nie wiedziałyśmy, czy nam się uda, czy będzie to miało sens. Dzięki wam wiemy, że jest :)

 Chcę podziękować każdemu, kto pomógł w kształtowaniu treści. Szczególnie dziewczynom, które się odważyły wysłać nam swoje prace do pierwszego numeru. Bezcenna jest praca stylistek, które pracowały nad artykułami, w czasopiśmie znajdziecie nawet artykuł stylistki Yulii Chizhik z Mińska. 

 Zachęcam wszystkich do udziału w konkursie, przygotowałyśmy dla was bardzo ciekawe nagrody :)
Nie zapomnijcie polubić profil na fb :)

3 komentarze:

 1. Kobietki gratuluję !! Przyjmijcie jednak przestrogę-nie zdradzajcie zbyt dużo tajemnic,bo po pierwsze ośmieli to pseudostylistki do zakładania rzęs(bo przecież w gazetce wyczytała co i jak), a po drugie może obniżyć ilość chętnych na szkolenia,tak jak w przypadku stylistek paznokci....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za radę, jest bardzo mądra i przemyślana, niech nam dobrze służy :)

   Usuń
 2. to chyba nie jest jednak dobre rozwiązanie aby nie zdradzać tajemnic. po to miałam zamiar sięgnąć po pismo by się czegoś nauczyć i doskonalić swoje umiejętności. pisma paznokciowe też właśnie w tym celu kupuję (nie interesują mnie reklamy lakierów). i żeby nie było, jestem kosmetyczką, dyplomowaną stylistką paznokci i początkującą (również po kursach) stylistką rzęs.
  pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń