sobota, 1 czerwca 2013

Wyniki urodzinowych prezentów :))

Nadeszła chwila - zaczął się czerwiec, mamy Dzień Dziecka i podsumowanie rozdania prezentów na moje urodziny. Dziękuję, że jesteście i zaglądacie na bloga, dziękuję za wspaniałe życzenia, chyba jeszcze nigdy nie dostałam aż tak ciepłych i szczerych życzeń  :)

Rozdałam 16 numerków, nagrody będą wysłane do 2 osób, które wybrał program-generator liczb losowych:

Są to numery 15 i 1:

Czyli kaka80 i Karolina Ch. :


Dziewczyny, gratuluję! Nagrody leżą w kopertach, czekają na adresy. Proszę wysłać mi adres do wysyłki na maila ala.rio@interia.pl w tytule napisać "nagroda adres do wysyłki", czy coś w tym stylu, aby na pewno przeczytała od was maila. Nagrody wyślę w poniedziałek rano listem poleconym priorytetowym. Może nie będę miała czasu odpowiedzieć na maila aż do wieczoru w niedzielę, się nie przejmujcie, na pewno odczytam :) jeżeli wysyłka ma być za granicę, to proszę podać adres w takiej kolejności, w jakiej ma być na kopercie, bym czegoś nie pomyliła :)

Jeszcze raz gratuluję! I jeszcze raz dziękuję wszystkim za życzenia, każdy z nich czytałam z uśmiechem. Może nawet nie wyobrażacie, ile radości sprawiają takie życzenia, niesamowite są też życzenia od osób, których się nie zna, albo zna się tylko wirtualnie. Dziękuję :)

13 komentarzy:

 1. przyśniło mi się wczoraj, że nr 1 wygra :) także gratuluję jedyneczce :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ooo, nawet mój konkursik komuś się może śnić :))) a na dodatek proroczy, jestem pod wrażeniem :)

   Usuń
 2. gratuluję. ale mi smutno że to nie ja ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje :)
  Świetny konkursik ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. A dziękuje uprzejmie :) Nigdy 1 w dzienniku szczęścia nie przynosiła - jako pierwsza do odpytki to chociaż teraz się nadrabia :P Już się nie mogę doczekać paczki :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karolina, otrzymałam adres do wysyłki, dziękuję. paczką wyruszy w poniedziałek, powinna być we wtorek-środę. jeszcze raz gratuluję :)

   Usuń
 5. Paczuszka już doszła :) Granaty chyba już jutro pójdą w ruch :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę :) a kaka80 nie podała jeszcze swojego adresu, jeżeli nie dostanę go do 7 czerwca, rozlosuję jej nagrodę wśród pozostałych dziewczyn.

   Usuń
 6. Witaj
  Powiedz czy kleje przechowujesz w temp pokojowej? Czy twoim zdaniem trzymanie w lodówce może przedłużyć ich trwałość?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. moim zdaniem, trzymanie kleju w lodówce może przedłużyć jego trwałość. ale ja zawsze trzymam kleje w temperaturze pokojowej :)

   Usuń
 7. sorki rio :( nie bylo mnie tu dawno :( przepraszam .....szczęscie i pech za jednym razem ....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kaka, raczej szczęście, bo przy powtórnym losowaniu dziewczyna nie wysłała mi swoich danych, więc nagroda wędruję do ciebie na podany adres, który już na wszelki wypadek wysłałaś, więc gratuluję :)

   Usuń