Cennik usług


Pracujemy w Kobyłce - urokliwe miasto 17 km od centrum Warszawy. Zabieg wykonuję ja osobiście lub jedna z moich pracownic.

70zł - męska regulacja i farbowanie brwi. Zabieg trwa do 1 godziny i jest wykonywany zgodnie z zasadami stylistycznymi i plastycznymi, efekt wygląda wyjątkowo naturalnie, kolor dobierany ton w ton, ponieważ męska stylizacja brwi ma sprawić, by mężczyzna wyglądał bardziej męsko i brutalnie.

100zł - regulacja i farbowanie brwi według zasad stylistycznych i plastycznych. Zabieg trwa do 1,5 godziny w zależności od złożoności stanu początkowego. Nie doklejam włosków, ale staram się zrobić wszystko co w mojej mocy, by pomóc klientom odbudować właściwy i idealny dla ich twarzy kształt.

150zł - męska stylizacja rzęs. Zabieg wykonywany wyłącznie rzęsami w kolorze ciemnego brązu z użyciem przezroczystego kleju. Aplikacja wygląda nadzwyczaj naturalnie, jednocześnie sprawia, że spojrzenie jest bardziej tajemnicze i atrakcyjne. Zabieg trwa 40min -1 godz 20min, polecany również dla kobiet w stylu "no makeup".

250zł - laminowanie i botox rzęs. Praca tylko z rzęsami naturalnymi klientki - uniesienie, pogrubienie, przyciemnienie, dogłębne odżywianie naturalnych rzęs. Lash botox wypełnia wszystkie szczelinki i nierówności rzęs (stąd taka nazwa produktu), nawilża i pogrubia rzęsy. Zabieg trwa 1-1,5 godziny. Kolor jest dobierany do urody klientki - od subtelnego brązu po głęboką wyrazistą czerń. W przypadku niekonwencjonalnej urody i nadzwyczajnych życzeń możliwe też zastosowanie koloru niebieskiego, kasztanowego lub fioletowego według życzeń klientki. 

300zł - przedłużanie rzęs metodą 1:1. W tej metodzie uzyskuje się efekt bardzo subtelny, rzęsy wyglądają nadzwyczaj naturalnie, są wyjątkowo cienkie i lekkie, absolutnie nieodczuwalne dla klienta. Kolor jest dobierany do urody, często są to czekoladowy brąz lub czerń. Zabieg trwa 1,5-2,5 godziny w zależności od stanu rzęs naturalnych.

320zł - przedłużanie rzęs metodą 1:1 z zagęszczeniem zewnętrznych kącików w technice 2-3D. W tej technice uzyskuje się efekt bardzo naturalny z zalotnym podkreśleniem kącików zewnętrznych. Zabieg trwa 2-3 godziny.

350zł - przedłużanie rzęs w technice 2-3D. Pozwala uzyskać efekt wyrazistych, puszystych i gęstych rzęs bez jaskrawej przesady. Rzęsy wyglądają pięknie, gustownie i luksusowo. W technice 2-3D stosuje się rzęsy bardzo cienkie i lekkie, przez co są one bardzo komfortowe w noszeniu i nie obciążają rzęs naturalnych klientki. Szeroka paleta kolorów pozwala stworzyć efekty od subtelnej klasyki poprzez kolorowe refleksy do baśniowej kreacji. Zabieg trwa 2-3 godziny.

400zł - przedłużanie rzęs w technice 4-6D. Mocne zagęszczenie rzęs. Zabieg polecany kobietom o wyrazistej urodzie, ponieważ gęste rzęsy bardzo przykuwają uwagę. Zabieg trwa 2-3 godziny.

450zł - przedłużanie rzęs w technice 4-15D. Zagęszczenie rzes na potęgę - do każdej rzęsy naturalnej dokleja się 4-15 rzęs sztucznych. Zabieg jest wykonywany tylko i wyłącznie jeżeli rzęsy naturalne klientki są w stanie bez uszczerbku dla swojej kondycji wytrzymać ciężar aplikacji Mega Volume. Zabieg trwa 2-3 godziny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz