sobota, 7 lipca 2012

Stylizacja rzęs z ozdobami

Każda kobieta marzy o gęstych i puszystych rzęsach. Marzenia te można spełnić na kilka sposobów. Mnie najbardziej fascynuje przedłużanie rzęs metodą 1:1 (oraz wywodzące się z niej metody stylizacji 3D).
Podczas zabiegu można wymodelować kształt oka oraz osiągnąć dowolny efekt - od najbardziej naturalnego po teatralny.
Możemy użyć tylko czarnych rzęs, albo połączyć je z kolorowymi. Wzbogaci to aplikację w czarujące refleksy, podkreśli kolor oczu i na pewno zwróci uwagę otoczenia :)

Rzęsy kolorowe możemy dodać tylko w kącikach, bądź
mieszać jedną czarną, jedną kolorową.. Można też użyć tylko kolorowych rzęs, np.: rzęsy brązowe zostaną docenione przez klientki z delikatną urodą, które chciałyby uzyskać jak najbardziej naturalny efekt.

 Do ozdobienia tej aplikacji użyte zostały fioletowe rzęsy oraz perełki w dwóch odcieniach różu.
W swojej stylizacji umieściłam perełki wyłącznie na górnej części rzęs.

4 komentarze:

 1. Piękna stylizacja :) napisz jaka metodą robiłaś i czy te perełki przyklejałaś" na klientce" czy wcześniej przygotowałaś . pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Te perełki, to nazywa się bulion w sklepie z paznokciami. Przygotowałam sobie materiały wcześniej. ale bardzo szybko się robi rzęsę z perełkami (lepiej brzmi, niż rzęsa z bulionem), można zrobić w trakcie aplikacji. to jest metoda 2:1, tylko gdzie-nigdzie 1:1.

  OdpowiedzUsuń
 3. a jakie to rzeski te fioletowe? Z Noble?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fioletowe rzęsy są z palety rzęs kolorowych, kupionej parę lat temu chyba w Looksus Lashes, teraz każda firma posiada takie rzęsy o nasyconym kolorze fioletu.

   Usuń